Szülői tájékoztató - csengetési rend változás

Tisztelt Szülők! Mivel a jelenlegi helyzet megkíván a mi részünkről meghozható döntéseket, így szeretnénk az Iskola működési rendjét megváltoztatni. A hétfőn (2020. március 16.) életbe lépő, új csengetési renddel az a célunk, hogy diákjaink és pedagógusaink ne a napi csúcsok idején használják a fővárosi tömegközlekedést. A tanítás később fog elkezdődni és korábban fog véget érni. A tanítási órák csengetési rendje a következőképpen alakul: Óra sorszáma Időpontja 1. 9.00 – 9.45 2. 10.00 – 10.45 3. 10.55 – 11.40 4. 11.50 – 12.35 5. 12.45 – 13.30 6. 13.55 – 14.40   Azoknak a családoknak, akik nehezen tudják megoldani a gyerekek későbbi érkezését, korábbi távozását ügyeletet biztosítunk reggel 7.00 és délután 17.00 között. Változatlanul elfogadunk szülői igazolást, ha bárki úgy érzi, nem tudja jó szívvel iskolába küldeni gyermekét. Minden ilyen esetben kérjük, hogy az osztályfőnököket tájékoztassák a hiányzás okáról és annak várható időszakáról. Tanulóinkat nem fogja hátrány érni az ebben az időszakban történő hiányzások miatt. Annak érdekében, hogy tanulóink az otthoni időt hasznosan töltsék és a tananyagban se maradjanak le, létrehoztuk a tanulj.scheiber.hu weboldalt, ahova az Iskola tanárai folyamatosan fogják feltölteni a tananyagot és ugyanezen a felületen várják kollégáink a beadandó feladatokat is diákjainktól. Ide kerülnek fel az elmaradt 7. és 8. órák anyagjai is. A felületre történő belépéshez a tanuló oktatási azonosítójára és születési dátumára van szükség. (Az oktatási azonosító megtalálható a diákigazolványon, valamint a tegnapi napon minden tanulónknak kiosztottuk papíralapon is.) Kérjük Önöket, hogy az iskola weboldalát, Facebook oldalát és szülői csoportját kövessék figyelemmel, hogy folyamatosan tájékoztatni tudjuk Önöket. Segítségüket köszöni: Budapest, 2020. március 13.                                                                      Kovács Bernadett, s.k.    

Események

Közösség